A2 Almanca (Diyarbakır)

✓ Almanca Vize  Sınav Merkezi

✓ Aile Birleşimi

✓ A1  A2  B1  B2

✓ Vize Danışmanlık

✓ Eğitim ve İş Grupları

✓ Ücretsiz Konuşma Dersleri

Genel Almanca:
Yabancı bir dil bilmek dünyaya başka pencerelerden bakabilme olanağı tanırken, bir dili öğrenmek aynı zamanda o dillerin konuşulduğu ülkelerin kültürünü öğrenmek anlamına gelmektedir.
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele de online eğitimler ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu zorlu süreçte A1, A2, B1, B2 ve ÖSD sertifika sınavlarını kendi kurumumuzda yapıp değerli kursiyerlerimizi bu zor zamanlarda başarıya ulaştırarak bir nebzede olsa yüzlerini güldürdük. Türkiye’de Aile Birleşimi, Akademik Almanca ve daha fazlası için online ve yüz yüze eğitimler de her zaman sizinleyiz.

Neden Almanca Öğrenmeliyim ?
-Almanca Avrupa’da ve dünya üzerinde en çok konuşulan ilk 10 dil arasında yer almaktadır.
-Almanca öğrenmek çok kültürlü toplumların yaşamına ve duygularına farklı bakış açıları kazandırmaktadır.
-Almanca dünyanın en önemli ikinci bilim dalıdır. İngilizceden sonra en çok bilimsel makale Almanca olarak yazılmaktadır.
-Almanya, kitap basımına 87 ülke arasında 6. Sırada yer almaktadır. Bu nedenle, Almanca bilmek daha fazla bilgiye ulaşma anlamına geliyor.
-Almanya, üniversite öğrenimi için cazip bir ülke konumuna geldi. Almanca bilmek ülkenin sunduğu öğrenim fırsatlarından en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır.