Aile Birleşimi (ÖZEL)

VIP eğitim alışılagelmiş öğrenme metotları ya da kurgusu olmadan Almancanın tüm yönleri ile kişiye özel olarak öğretildiği farklı bir uygulamadır.

VIP Almanca, hem eğitim hayatınızın hem sosyal hayatınızın hem de iş hayatınızın en büyük destekleyicisi olacaktır. Özel ders yoluyla alınan eğitim grup eğitiminden yaklaşık %60 oranında daha hızlı ilerleme sağlamaktadır. Bu eğitim programının en büyük farkı ve ayrıcalığı ise size zaman ve hâkimiyet alanında ayrıcalık sunmasıdır.

Ders saati ve günlerini kendinizin belirlediği, birebir olarak özel ders alabilir ve 36 saatte bir kur bitirebilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de kendinize özel ve ihtiyacınıza yönelik hedeflerinize daha hızlı ulaşabileceğiniz bir eğitim alabilirsiniz.

Sunduğumuz tüm eğitim hizmetlerinde olduğu gibi özel ders programlarında da uygun koşullarla hizmet vermeye gayret göstermekteyiz. Birebir ve özel gruplara yönelik yoğunlaştırılmış programlarımız ile sizlere en iyi koşullarda ders verme imkânı sunmaktan memnuniyet duyarız.