Aile Birleşimi (Diyarbakır)

✓ Almanca Vize  Sınav Merkezi

✓ Aile Birleşimi

✓ A1  A2  B1  B2

✓ Vize Danışmanlık

✓ Eğitim ve İş Grupları

✓ Ücretsiz Konuşma Dersleri

Aile Birleşimi (A1)

Almanca Aile Birleşimi sınavları Evlilik ile Almanya’ya göç etmek isteyen kişiler için uygulanan zorunlu bir sınavdır. Almanya konsolosluğu temel düzeyde Almanca bilgisini (A1) Kanıtlar belge istemektedir. Bu belge Goethe veya ÖSD’nin vermiş olduğu belgelerdir. Haricindeki belgeler kabul görmez. Bu belgeyi hak edebilmek için kurumumuz büyük bir ciddiyetle sınav odaklı eğitim vermektedir. Goethe sertifikasını alabilmek için sınavdan 100 üzerinden 60 puan, ÖSD sertifikasın alabilmek için sınavdan 100 üzerinden 50 puan alınması yeterlidir. Kurumumuzda yapılan Goethe sınav formatı veya ÖSD sınav formatı sınav hazırlık çalışmaları ile öğrenciler %100 sınav başarısı elde ederler.

2007 Yılında çıkan yasayla Almanca Aile Birleşimi Kursu’nu başlatarak bugünlere ulaşan binlerce öğrencimizin mutluluğunu paylaşıyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele de Online Eğitimlerle fark yaratmaya devam ediyoruz. Online eğitim alan kursiyerlerimiz Almanca A1 Vize sınavında elde ettikleri başarıyla Hiçbir Engel başarı karşısına duramaz dedirttiler.

14 yıllık tecrübe ile geçmişten bugüne kadar on binlerce aileyi kavuşturduk. Bu zorlu süreçte Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele de eğitimlerimiz her zaman devam etti. Türkiye de ÖSD sınav merkezi olarak Akademik Almanca, Aile Birleşimi ve daha fazlası online ve yüz yüze eğitimler de her zaman sizinleyiz.